גנרטורים


חברת טלאור משכירה גנרטורים ודיזל גנרטורים איכותיים וחדישים במגוון גדלים והספקים. הגנרטורים (חשוב למערכות הגברה) והדיזל גנרטורים מיוצבים ומושתקים, והם מיועדים לעבודה זמנית ורציפה, לגיבוי ולשעת חרום.

כל הגנרטורים ניידים. את הגנרטורים בהספק עד 5 קוו"א ניתן להוביל ברכב פרטי, והגדולים יותר על נגררים או משאיות. צוות טכני מקצועי ומיומן בפיקוח חשמלאי מוסמך, מתחזק את הציוד ברמה הגבוהה ביותר ומלווה את ההתקנה באתר הלקוח. החברה משכירה ומספקת גם ציוד נילווה כגון: לוחות חשמל, כבלים תלת פזיים  וחד פאזיים, עמודי תאורה, תנורי חימום ועוד..

סיירת של מומחים לגנרטורים, זמינה עבורכם 24/7, עד שעה וחצי הגעה ללקוח.

בטח יצא לכם, יותר מפעם, לקחת חלק בחתונה או אירוע שהתקיימו בחיק הטבע – בפינת יער קסומה ונידחת או לאורך חוף ים מבודד. עכשיו תנו לנו לשאול אתכם שאלה – הרי היה מופע תאורה מרשים, היה די ג'יי עם מערכת הגברה  לתפארת והגלידה שהגישה חברת הקייטרינג היתה בדיוק במרקם הקפוא הנכון – אז מאיפה החשמל?
סביר להניח שלא הקדשתם לזה יותר מדי מחשבה והעניין הזה נראה לכם טבעי לחלוטין.  זה כמובן לא קשור ל'טבע', מקור החשמל בעשרות אירועים שמתרחשים מדי ערב במקומות ללא חיבור לרשת החשמל (או במקומות שכן מחוברים לרשת אך לא בהספק הדרוש)  הם גנרטורים.
כן, אם תפקחו את העיניים ותלכו בעקבות הכבלים, אז  כמעט בכל אירוע סביר שתמצאו גנרטור מסתתר מעבר לפינה או מאחורי השיח.
כאן המקום לציין שיש עשרות סוגים של גנרטורים וההבדלים ביניהם עצומים. יש כאלה שמונעים בבנזין ויש כאלה שמונעים בדיזל, יש גנרטורים קטנים שהם בעלי הספק צנוע של 5 קוט"ש שניתן לנייד בכל רכב ויש מפלצות ענק בהספק של מאות קוט"ש שניתן לשנע רק במשאית.
בסופו של יום השאיפה היא להתאים את הגנרטור למשימה שעל הפרק.  כיוון שבאירועים עסקינן, אז לאחר שווידאנו שבחרנו בגנרטור שנותן לנו את ההספק הדרוש (או במילים פשוטות – מייצר מספיק כוח חשמלי שיאפשר את האופרציה המתוכננת), שתי התכונות החשובות שנרצה מגנרטור יהיו ייצוב והשתקה.
ייצוב, משום שאנחנו מתעסקים עם מערכות תאורה והגברה רגישות שדורשות עבודה בתדר חשמלי יציב וקבוע ומושתקים, נו, את זה אתם יכולים לנחש לבד. הדבר האחרון שאנחנו רוצים לשמוע במהלך חתונה זה טרטור של גנרטור בדרך לחופה.
אז איך אפשר לוודא שאנחנו מקבלים גנרטור שמתאים לאירוע? איך אפשר להיות בטוחים במאת האחוזים שברגע המרגש ביותר שום דבר לא יתפקשש?
יש עשרות חברות שמציעות שירותי השכרה של גנרטורים, החכמה היא לברור את התחום. אם ספק הגנרטורים מספק בעיקר שירותים לענפי הבנייה, התעשייה או הלוגיסטיקה, אז כנראה שזו לא הכתובת המתאימה עבורכם. גנרטורים כאלה הם סוסי עבודה של ציוד כבד. לא נדרש מהם להיות מושתקים, הם ממילא פועלים בסביבת עבודה רועשת. אז נכון, פה ושם חברות כאלה כאלה גם יחזיקו גנרטור מתאים. אבל האם אתם באמת רוצים לקחת את הסיכון?
אם אתם מחפשים גנרטור שאמור לעבוד באירוע, חברת טלאור עיצוב תאורה בע"מ מתמחה בציוד לאירועים וגנרטורים. בטלאור יש מחלקה של דיזל גנרטורים, גנרטורים מיוצבים ומושתקים. יש גם צוות מקצועי ומיומן שידאג להוביל ולהפעיל את הגנרטור בסנכרון מושלם עם שאר הצוות הלוגיסטי של האירוע (קייטרינג, הפקה, הגברה, תאורה) ואתם יכולים באותה הזדמנות גם לסגור דיל טוב על תאורה. אם תבקשו, גם ימליצו לכם על די ג'יי מצוין.
 
 

לפרטים נוספים חייגו אלינו 1-700-558-867
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהמשך
טלפון
1-700-558-867
כתובת
ת.ד. 687 הוד השרון
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin