מי אנחנו?
טלאור נוסדה לפני מספר שנים על ידי אבי זאברון, עיסוק החברה באספקת מערכות חשמל ניידות , פתרונות חשמל, אספקת חשמל להופעות, בעיצוב תאורה לחתונות , תאורה למסיבות , הגברה ,תאורת שטח ותאורה עיצובית לכל דרישה.
 
מזה עונות רבות ליווינו בגאווה מאות זוגות שהתחתנו, אלפי אורחים שהתארחו באירועי חברה, השקות, מסיבות בר ובת מצווה, מסיבות גן, אירועי עיריות, פסטיבלים ועוד..

המומחיות שלנו היא השקט שלך
מזל טוב! החלטתם לקיים אירוע בחוץ, בחרתם מקום, החלטתם על קייטרינג ותכננתם את סדר היום. אתם יודעים בדיוק כיצד אתם רוצים שהאירוע החד פעמי שלכם יראה: קסום, אסתטי ומרהיב. אתם מודעים להשפעה הקסומה שיש לתאורה הנכונה ומבינים שהמלאכה דורשת יד-אמן המפסלת באור, יד המעצבת, מגלפת ומציגה את האירוע במיטבו. התאורה מכתיבה את נימת האירוע מרגע כניסת האורחים למתחם ועד סופו. כמובן, ברורה לכם החשיבות המיוחדת של אספקה רציפה של חשמל אמין באירוע חוץ. ומעל הכול, אתם רוצים שהאירוע שלכם ייזכר כאירוע מיוחד לאורך זמן. 
   
אנחנו אוהבים לעצב באור.
יש משהו קסום בדרך שבה מגע אחד ובחירה נכונה של גוף תאורה משנתה האופי של המקום מקצה אל קצה. נגיעה של צבע נכון, שמץ של זווית וצל מרפרף בדיוק בצורה הנכונה – בכוחם של כל אלה ליצור מקום קסום וחדש ולסחוט קריאות התפעלות גם מאנשים שכבר חשבו שראו הכול.

סיירת גנרטורים
סיירת גנרטורים לכל מצב ולכל צורך 24/7
אנו מבינים את המשמעות והאחריות שטמונות בתפקיד שלנו ואת כובד משקלו. הפסקת חשמל באירוע, גנרטור מקולקל או סתם כבל חשמל שלא הגיע ליעדו יכולים לגרום למהומה במקום ובזמן הכי פחות מתאימים. אנחנו אוהבים לחשוב על עצמנו כעל חברת החשמל הקטנה של ”שם, בחוץ“. וכשאנחנו שם, אין שביתות, אין תקלות, ויש שירות וקשב מקסימליים ללקוחותינו, עם רמת מקצוענות בתאורה שטרם הכרתם. אתם יכולים לבנות על זה את האירוע שלכם. הכול בפנים.

אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה.
הדרך שבה אנו עובדים היא פשוטה וברורה: חשוב לנו להבין בדיוק את צורכי הלקוח ומנקודה זו אנו מאמינים שזו האחריות שלנו לגרום לחלום להופיע בשטח. בהצעות המחיר שלנו - הכול כלול ומתומחר. הכל סגור, ברור ובטוח, בלי הפתעות של הרגע האחרון. יש לכם את השקט והוודאות שצוות של טלאור לוקח את העניינים בידיים ודואג לכל הפרטים הקטנים. אצלנו תיהנו מ-100% ביצועים, ותבינו למה מכנים אותנו מאחורי הגב ”הצוות של ה'ייקים' האלה“.

אודותינו

 

לפרטים נוספים חייגו אלינו 1-700-558-867
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהמשך
טלפון
1-700-558-867
כתובת
ת.ד. 687 הוד השרון
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin