גנרטורים 24/7

כולנו עושים שימוש בחשמל כל הזמן, בין אם בבית ובין אם מחוצה לו. כל מכשיר חשמלי או תשתית שדורשת חשמל לא יכולה להתקיים בלעדיו, ואם הוא לא קיים מכל סיבה שהיא זה יכול לשבש את מהלך החיים ואפילו לגרום לנזק.

כשאין חשמל איפה שצריך אותו יש פתרון אחד יעיל והוא גנרטורים, ואלו יכולים להיות גנרטורים 24/7 או כאלו שעובדים בזמנים מסוימים. גנרטור למפעל כמו גם לכל מקום אחר או מטרה אחרת יספק זרם חלופי, והוא מפיק את החשמל באמצעות מנוע דיזל או בנזין, מנוע שניתן כל הזמן להזין אותו בעוד ועוד דלק.

היתרון הגדול – ניידות!
גנרטורים 24/7 או גנרטורים שעובדים בשעות מסוימות הם בעלי יתרונות רבים כשהמרכזי שבניהם הוא הניידות שלהם. יש גנרטורים למוסדות או לכל מקום אחר שהינם קטנים בגודלם וניתן לשנע אותם אפילו ברכב פרטי (אם כי בדרך כלל מוסדות יצטרכו גנרטור גדול יותר עם הספק משמעותי יותר) כך שניתן בעצם לקחת אותם לכל מקום כמעט בין אם למקום עירוני ובין אם למקום כפרי או אפילו לאמצע השטח.

כל מה שצריך הוא את הרכב המתאים או רכב עם נגרר וכמובן את הדלק המתאים, ואפשר להתחיל ולעשות שימוש בגנרטור במקום חשמל. 

גנרטור לגיבוי
גנרטורים 24/7 כמו גם גנרטורים שעובדים בשעות מסוימות יכולים להיות לאו דווקא לשימוש שוטף אלא יכולים גם לשמש כגיבוי. אם מדובר על גנרטור להופעות לדוגמא, הוא אמור להיות זה שייתן את המענה במקרה ומערכת החשמל תקרוס והוא ימנע את סיומה של ההופעה. גנרטור כזה יכול להיות בכל מקום בו צריך חשמל כל הזמן וצריך גיבוי למערכת החשמל הרגילה, מקומות כמו מוסדות שונים, אולמות אירועים וכמובן מוסדות רפואיים.

כשמדובר על מוסדות רפואיים הגנרטורים הללו יכולים אף להציל חיים, מכיוון שיש לא מעט מכשירים שחייבים לפעול כל הזמן כמו מכשירי הנשמה, שללא חשמל התוצאות עלולות להיות קטלניות. מי שמחפש גנרטורים 24/7 או גנרטורים לגיבוי, חייב לוודא שהם תקינים ואיכותיים בכדי שברגע האמת הם יעשו את העבודה ויספקו את כמות החשמל הנדרשת.

גנרטור איכותי משכירים או קונים רק בטלאור עיצוב ותאורה!
אם אתם מחפשים גנרטורים 24/7 או גנרטורים שיעבדו רק בשעות מסוימות או כאלו לגיבוי, בטלאור עיצוב ותאורה תמצאו את מה שאתם מחפשים. זה יכול להיות גנרטור למפעל, גנרטור להופעות או גנרטורים למוסדות כמו בתי חולים ואחרים, ובטלאור תקבלו גנרטורים באיכות הגבוהה ביותר.

החברה מקפידה לערוך בדיקות תקופתיות לכל הגנרטורים אותם היא מספקת כמו גם בדיקות לפני השכרה או מכירה, וצוות טכני מקצועי ומנוסה מתחזק את הגנרטורים הללו כמו גם מלווה את ההתקנה באתר הלקוח. אם אתם מחפשים גנרטורים איכותיים אין לכם מה לחפש בשום מקום אחר, טלאור עיצוב ותאורה היא החברה שלכם!
 
גנרטורים 24/7
 

לפרטים נוספים חייגו אלינו 1-700-558-867
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהמשך
טלפון
1-700-558-867
כתובת
ת.ד. 687 הוד השרון
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin