סיירת גנרטורים

למה צריך גנרטורים? אתם מתכננים את האירוע הזה כבר חודשים ארוכים והנה היום הגדול הגיע. התפאורה כבר עומדת, סידורי הפרחים מוכנים, אנשי הקייטרינג מתחילים להקים את העמדות ואיש ההגברה כבר הציב את הרמקולים ומתחיל לערוך בדיקות אחרונות. 

הוא מדליק את המגבר המרכזי, ברגע הראשון נשמע הפידבק המוכר של הבס ואז הס. דממה, אין פידבק, אין סאונד, אין חשמל ייתכן כי זו תקלת חשמל.

טוב, שמישהו ייגש אל הגנרטור וירים את השלטר. מסתבר שזה לא כל כך פשוט. הגנרטור מסרב להידלק ועולה ממנו ריח לא נעים של גומי שרוף. מתקשרים לספק, הוא לא זמין והמענה הקולי במשרד מזמין אתכם לפנות מחר בבוקר, בשעות הקבלה. בעוד שעתיים אמורה להתחיל החתונה. כנראה שאין מנוס והגיע הזמן לקרוא לסיירת הגנרטורים.

אם טרם שמעתם על סיירת הגנרטורים של טלאור עיצוב תאורה בע"מ, אז כנראה שהגיע הזמן. כי החבורה המצומצמת הזו של מקצוענים היא כרגע הסיכוי הטוב ביותר למנוע פיאסקו ולקיים את האירוע בדיוק כמו שהוא תוכנן.

חברת טלאור עיצוב תאורה בע"מ מציעה מגוון רחב של תשתיות לוגיסטיות לאירועים – מערכות תאורה מתוחכמות שמופעלות על ידי אמני תאורה, מערכות הגברה, פתרונות חימום ואוורור לאירועים וכמובן גנרטורים.

כל הגנרטורים והדיזל גנרטורים שטלאור מספקת מיוצבים ומושתקים ומכאן שהם מתאימים במיוחד לאירועים ולאתגרים הספציפיים שהם מציבים – זרם חשמלי יציב וקבוע ומנוע גנרטור מושתק וחרישי שלא יפגע בשם צורה בהתנהלות האירוע.

במקור סיירת הגנרטורים של טלאור הוקמה כדי לתת פתרון in house ולהעניק גיבוי חירום לפעילות השוטפת של החברה. בכל יום מעורבת טלאור בהקמה ותפעול של אירועים רבים ו"הסיירת" מהווה עוד נדבך לוגיסטי שנמצא בכוננות תמידית לפעול ולתת פתרון מיידי במשך עשרים וארבע שעות ביממה ולאורך שבעה ימים בשבוע.

זאת יכולה להיות בעיה מורכבת כמו גנרטור ששבק חיים ברגע קריטי או סתם בכבל חשמל שנשכח ועכשיו תוקע את כל העסק – סיירת הגנרטורים ערוכה לכל תרחיש. החברה מתייחסת לעצמה כאל "חברת חשמל קטנה", אבל בשונה מהאחות הגדולה בטלאור אין שביתות ובמקרה של תקלה התגובה מהירה ואפקטיבית.

הדרך הטובה ביותר להימנע מראש מתקלות בזמן הכי פחות מתאים היא לפנות לטלאור מלכתחילה – לשכור מהם את הגנרטור ואת שאר ציוד התאורה וההגברה (עבודה מול ספק אחד עם ציוד מתאים ותואם מפחיתה מאוד את פוטנציאל התקלות).

הפרדוקס הגדול הוא שבמידה רבה, בחירה בטלאור, ברוב מוחלט של המקרים מייתרת את הקפצת ה"סיירת", משום שמראש הציוד של טלאור מתוחזק כהלכה, מתאים לאירועים וצוות ההקמה וההפעלה שלה מנוסה, יעל ומקצועי. אבל ליתר ביטחון ולמען השקט הנפשי שלכם טוב לדעת שאי-שם, במקרה הצורך, סיירת הגנרטורים ערוכה ומוכנה להקפצה.

לא הסתמכתם על טלאור? תקלת חשמל? הזמנתם ספק לא מנוסה ועכשיו, דקות לפני האירוע הגנרטור מושבת ומעלה עשן. התקשרו אלינו: 1-700-558-867, יש מצב שסיירת הגנרטורים עדיין יכולה להושיע.

 
גופי תאורה לד
 

לפרטים נוספים חייגו אלינו 1-700-558-867
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהמשך
טלפון
1-700-558-867
כתובת
ת.ד. 687 הוד השרון
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin