עיצוב תאורה

תאורה זה כבר מזמן לא רק אמצעי בשביל לאפשר פעילות בשעות החשיכה. אם תשאלו אותנו בטלאור, תשמעו שתאורה זה תחום אומנות ייחודי ומרגש. כי אנחנו מאמינים שכאשר בוחרים לבצע עיצוב תאורה מקצועי ניתן לשנות מראה, לשדרג עיצוב ולעשות את האווירה של האירוע למנצחת.

לכן אם אתם לקראת אירוע אתם מוזמנים להכיר את השירות שלנו. להבחין בין תאורה שגרתית לבין תאורה מיוחדת ומעוצבת. כי כאשר עורכים אירוע חשוב לחשוב גם על תאורה לאירועים.

בין אם האירוע שלכם מתקיים בשטח סגור ובין אם הוא מתקיים בגן פתוח. תאורה מקצועית ומעוצבת ביד אומן, היא זו שתוכל לקחת את האירוע שלכם כמה צעדים קדימה. התרשמו מהאומנות שלנו וראו מה תעשה תאורת חוץ מקצועית לאירוע שלכם...

לקראת אירוע – מהי המטרה שלכם?
כאשר אתם מתכננים אירוע אתם עומדים מול רשימת משימות ארוכה וכמעט בלתי נגמרת. יש כל כך הרבה על מה לחשוב, ופרטים רבים שאסור לשכוח. בין היתר עליכם לבחור את המקום בו ייערך האירוע ולהחליט בין אולם אירועים לבין גן פתוח.

אתם צריכים לבחור את הקייטרינג ולאחר מכן גם את התפריט. את התזמורת, את הצלמים - ועדיין לא הזכרנו את סעיף הביגוד ואת מיתוג האירוע... אבל חשוב שתדעו – לא כדאי לכם לוותר על עיצוב תאורה מקצועי. מכיוון שבחירת תאורת חוץ מוסיפה נופך רב לאירוע ומשנה אותו לטובה באופן משמעותי.

על העיצוב ועל התאורה באירוע:
בכל אירוע משקיעים מחשבה, כסף ועבודה רבה בעיצוב. ראשית מעצבים את האולם או את הגן באלמנטים של נוי. כאשר נבחרים צבעים שולטים שהם אלו שנותנים את הטון במקום ומשפיעים על האווירה. לאחר מכן בוחרים את צורת העיצוב של השולחנות ואת המפות והמפיות שיונחו עליהם. כמו כן ייבחרו מרכזי השולחן והפרחים שיוסיפו את החן הייחודי שלהם. אבל זה עדיין לא הכול.

מכיוון שללא תאורה מתאימה ההשקעה הזו עדיין לא מוכיחה את עצמה. בשביל שהאווירה אכן תהיה נעימה ומוצלחת, בשביל שכל מי שנכנס למקום האירוע יבחין במיוחדות וייכנס לאווירה הרצויה - חייבים להשקיע גם בנישה של עיצוב תאורה.

כי תאורה מעוצבת משנה כליל את המראה ואת העיצוב. תאורה מיוחדת תשדרג פלאים את כל האלמנטים ופריטי העיצוב שבחרתם. ותדגיש את היופי. תאורה לאירועים תחמיא לאירוע שלכם וגם לכם!

בחרו בטלאור עיצוב תאורה:
בשביל לעצב את האירוע שלכם עם גופי תאורה מעוצבים ומיוחדים פנו אלינו. טלאור זו חברת עיצוב תאורה בעלת התמחות מיוחדת בתחום. אנחנו יודעים לדבר עם גופי התאורה, לבחור את הגופים המתאימים לכל סביבה, ולהתאים לכל אירוע את גופי התאורה המתאימים.

כך אנחנו יוצרים אווירה ייחודית וקסומה, כזו שניכרת בשטח בנוכחותה המיוחדת. כי כאשר יד מקצועית בוחרת את גוף התאורה הנכון ומעמידה אותו בזווית הנכונה והמדויקת, כשאומן ומעצב באור מעמיד את גופי התאורה במיקום המדויק - התוצאה מרשימה ומיוחדת במינה. כי למיקום המדויק ולבחירות הספציפיות יש השלכה על האווירה שנוצרת.

לאירוע מוצלח פנו לטלאור:
גם לכם חשוב להפיק אירוע מוצלח ומושלם? כזה שהאורחים שלכם יתפעלו ממנו ויגלו שהם עדיין לא ממש ראו הכול...? פנו אלינו! בטלאור מעצבים תאורה ביד מקצועית בעלת התמחות מיוחדת בתאורה.

אצלנו לכל נורה יש מקום ומאחורי כל גוף תאורה יש מחשבה רבה ובחירה מנומקת. כך זה כשמפקידים את העניין של עיצוב תאורה בידיים מקצועיות של אומני תאורה. כי תאורה מעוצבת זו אומנות  שדורשת ידע מקצועי להפקת אירוע ייחודי באווירה מושלמת!

 
עיצוב תאורה
 

לפרטים נוספים חייגו אלינו 1-700-558-867
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהמשך
טלפון
1-700-558-867
כתובת
ת.ד. 687 הוד השרון
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin